Vyskúšali sme za vás: jednodňový teambuilding | Kongres - Hotel Partizán ****

Vyskúšali sme za vás: jednodňový teambuilding

1

Teambuildingové programy, ktoré si u nás firmy objednávajú, sú zvyčajne spájané s jedno až dvojdňovým pobytom. Počas neho sa kolegovia spoločne zrelaxujú, vyskúšajú si rôzne aktivity a najmä upevnia svoje vzťahy v pracovných skupinách. Radi by ste si vytvorili nové spoločné zážitky, no máte na teambuilding menej ako 24 hodín? Aj počas jedného dňa si viete v Hoteli Partizán**** užiť mnoho aktivít, na ktoré budete spolu s kolegami spomínať ešte dlhý čas. Podobný teambuilding sme počas jarných mesiacov vyskúšali aj my s kolegami partizánmi a tak vám prinášame inšpiráciu na váš spoločný deň plný zábavy.

Celodenný program plný zážitkov

Teambuilding, ktorí sme pre kolegov pripravili, bol zameraný na outdoorové zážitky v okolí hotela. Z ponuky spoločných aktivít sme vybrali najmä tie súťažné, kde sme si precvičili kondičku, presnosť, a rýchlosť.

Partizánsky teambuilding sme začali čerstvou kávou a menšími raňajkami v hotelovom Lobby bare, kde sme sa rozdelili do súťažných tímov. Prvá teambuildingová časť sa odohrávala na hotelových kurtoch. Svoje sily si tu zmerali jednotlivé tímy pri tenise, stolnom tenise a volejbale. Tí z tímov, ktorí majú lepšiu mušku, si zasúťažili v lukostreľbe na statický terč a na svoje si prišli aj fanúšikovia cyklistiky, ktorí medzi sebou súťažili o najlepší čas na zvolenom okruhu.

Po výdatnom obede pokračovali naše kroky do Tarzánie – lanového parku neďaleko hotela, kde sme vo výške 5 – 7 metrov prekonávali rôzne prekážky na celkovej dĺžke trasy takmer 300 metrov. Minigolfové ihrisko preverilo súťažné tímy v presnosti a veselý športový deň bol zavŕšený napínavým finále o ktoré sa postarali dva najlepšie tímy. A ktorá hra dokáže vyburcovať kolegov viac ako futbalový zápas? Ten náš bol skutočne napínavý, no odmeňovanie víťazov, ktoré sa konalo po ňom, stálo za každú kvapku potu na ihrisku.

Čerstvé dobroty priamo z grilu

Športové výkony bolo samozrejme potrebné posilniť a keďže sa s príchodom teplých dní začala aj grilovacia sezóna, na výborných a voňavých pokrmoch priamo z grilu sme si pochutili aj my počas obeda, ktorý pre nás pripravili pri Tálskej Bašte. Sklamaním samozrejme nebola ani večera, ktorú sme zvolili na štýl opekačky pri jazere v hotelovom areáli. Počas jedného dňa stihnete s kolegami zažiť naozaj mnoho a náš Súťažný deň partizánov je toho dôkazom.

Máte na teambuilding málo času, no cítite, že sa spolu s kolegami potrebujete zrelaxovať? Teambuildingový program, ktorý pre vás pripravíme vás určite nesklame. Zažite spolu s nami deň plný zážitkov, súťaží a hlavne dobrej zábavy a uvidíte, že sa vám do pracovného prostredia bude vracať oveľa ľahšie.