Čo vás naučí letný teambuilding? | Kongres - Hotel Partizán ****

Čo vás naučí letný teambuilding?

1

Mnoho firiem počas letných mesiacov zvoľní pracovné tempo. Aj kvôli širokým možnostiam, ktoré leto so sebou prináša sú júl a august na firemné hry ako stvorené. Aké novinky prináša leto v rámci outdoorového teambuildingu a čo všetko sa môžete spolu s kolegami naučiť?

Ako prežiť vo voľnej prírode

Čoraz obľúbenejšími teambuildingovými aktivitami sa stávajú hry, počas ktorých si celý kolektív preverí svoje zdatnosti v kritických situáciách, s ktorými sa počas bežného pracovného dňa nestretávate. Práve v rámci takéhoto teambuildingu sa ukáže sila vášho kolektívneho ducha. Letný teambuilding v prírode v štýle Dňa prežitia vás naučí ako založiť oheň s minimom nástrojov, zorientovať sa bez klasicky prístupných nástrojov, pripraviť jedlo z dostupných potravín či postaviť si provizórny príbytok z prírodných materiálov.

Pre koho odporúčame: pre tímy, ktoré by sa mali naučiť spájať praktické s užitočným, naučiť sa myslieť efektívne, vedieť v krátkom čase pohotovo reagovať na zmenu

Ako vyzeral život v minulosti

Ďalšími obľúbenými aktivitami sú činnosti, s ktorými sa v dnešnom pracovnom zhone už málokedy stretávame. Nahliadnuť do bežného dňa našich starých a prastarých otcov je preto výborným spôsobom ako „vypnúť“, naučiť sa niečo nové  a na chvíľku vymeniť realitu dneška za minulosť. Počas Gazdovských hier sa na Hoteli Partizán**** naučíte kosiť trávu klasickou kosou,  vyskúšate si svoje zdatnosti pri kálaní dreva, podojíte kravy alebo sa naučíte vyrábať syry technikou, ktorú používali naši predkovia.

Pre koho odporúčame: pre všetkých, ktorí sa denne stretávajú s problémami „mestskej džungle“,  a proti pracovnému vyhoreniu

Ako z pracovného tímu spraviť funkčný kolektív

Ak máte pocit, že vaši zamestnanci sú dobrým pracovným tímom, no chýbajú v ňom priateľské vzťahy, pri športových aktivitách, počas ktorých budú ťahať za jedno lano ( a niekedy doslova) sa medzi nimi určite vytvoria pevnejšie väzby.  Športovo – zábavný deň je určený pre všetkých, ktorí sa potrebujú do sýtosti vyblázniť. Vyskúšate si streľbu z kuše, klasické skákanie vo vreci či lukostreľbu. Športový deň samozrejme vieme pripraviť aj na mieru vašim predstavám – tak ako sme to spravili počas jarných mesiacov pre našich kolegov, Partizáncov.

Pre koho odporúčame: pre kolektívy so sedavým zamestnaním, pre súťaživé povahy, pre pracovné tímy, v ktorých sa tvoria „skupinky“, ktoré počas športových súťaží ľahko medzi sebou premiešate.