Ubytovanie | Kongres - Hotel Partizán ****

Nezameniteľný štýl

Nádherné výhľady

Krása v detailoch

Online
rezervácia

272 PEVNÝCH LÔŽOK V ŠTÝLOVÝCH IZBÁCH A APARTMÁNOCH

 

Vyberte si niektorú z našich pohodlných izieb v duchu "Hotel v lese, les v hoteli." V Hoteli Partizán **** nájdete štýlové ubytovanie s výhľadom na prírodu Nízkych Tatier. Izby v kategórii Deluxe a Double apartmány sú charakteristické jedinečným dizajnovým spracovaním. Prioritou je pre nás 100% čistota priestorov, pre ktorej zabezpečenie používame germicídne žiariče.

 

V hoteli je zavedená ZÓNOVÁ REGULÁCIA KÚRENIA.
Tento inteligentný systém zabezpečuje, že všetky izby sú dômyslene vykúrené pre Vašu maximálnu spokojnosť. Navyše si po príchode na izbu môžete sami zvoliť teplotu, ktorú požadujete
 wink

 

 

 

IZBA BUSINESS

 
Ak premýšľate o ubytovaní vo vyššom štandarde, vyberte si izby v kategórii business. Ide o dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Rozloha týchto izieb je 30 - 43 m2.
Počet izieb v hoteli: 65
 
Orientačná cena*: 193 € / 2 osoby / noc s raňajkami
 
Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené foto je ilustračné.
 

 

 

 

IZBA DELUXE

Hľadáte niečo špeciálne? Izby v tejto kategórii Vás určite príjemne prekvapia. Sú v netradičnom dizajnovom prevedení, majú panoramatický výhľad na Nízke Tatry, balkón a sú vybavené pamäťovými matracmi značky OrtoSen. Rozloha týchto izieb je 44 m2.
Počet izieb v hoteli: 20

Orientačná cena*: 224 € / 2 osoby / noc s raňajkami

 

 

APARTMÁN

 
Komfortné  ubytovanie Vám môžeme poskytnúť aj v jednom zo štýlových apartmánov. Všetky disponujú možnosťou min. jednej prístelky. Rozloha apartmánov je 42 - 46 m2.
Počet izieb v hoteli: 19
 
Orientačná cena*: 248 € / 2 osoby / noc s raňajkami
 
Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené foto je ilustračné.
 

 

DOUBLE APARTMÁN

Luxusné a elegantné dvojspálňové a dvojpodlažné apartmány sú určené tým najnáročnejším. Apartmány v tejto kategórii prekvapia svojím dizajnovým a architektonickým spracovaním. Všetky disponujú možnosťou jednej prístelky. Rozloha apartmánov je 56 - 96 m2.
Počet izieb v hoteli: 13

Orientačná cena*: 385 € / 4 osoby / noc s raňajkami

Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené foto je ilustračné.

 

 

 

 

 

*Uvedené ceny sú orientačné. Miestny poplatok vo výške 1 € / osoba od 6 rokov / noc je kalkulovaný zvlášť. V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku na mieru, stačí vyplniť náš formulár TU.

 

VIAC INFORMÁCIÍ A FOTOGRAFIÍ NÁJDETE NA WWW.PARTIZAN.SK