Pohodlie a štýl

Nádherné výhľady

Online
rezervácia

272 PEVNÝCH LÔŽOK V ŠTÝLOVÝCH IZBÁCH A APARTMÁNOCH

 

Vyberte si niektorú z našich pohodlných izieb v duchu "Hotel v lese, les v hoteli." V Hoteli Partizán **** nájdete štýlové ubytovanie s výhľadom na prírodu Nízkych Tatier. Izby v kategórii Deluxe a Double apartmány sú charakteristické jedinečným dizajnovým spracovaním. Prioritou je pre nás 100% čistota priestorov, pre ktorej zabezpečenie používame germicídne žiariče.

 

 

IZBA BUSINESS

 
Ak premýšľate o ubytovaní vo vyššom štandarde, vyberte si izby v kategórii business. Ide o dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Rozloha týchto izieb je 30 - 43 m2.
Počet izieb v hoteli: 65
 
Orientačná cena*: 163 € / 2 osoby / noc s raňajkami
 
Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené foto je ilustračné.
 

 

 

 

IZBA DELUXE

Hľadáte niečo špeciálne? Izby v tejto kategórii Vás určite príjemne prekvapia. Sú v netradičnom dizajnovom prevedení, majú panoramatický výhľad na Nízke Tatry, balkón a sú vybavené pamäťovými matracmi značky OrtoSen. Rozloha týchto izieb je 44 m2.
Počet izieb v hoteli: 20

Orientačná cena*: 193 € / 2 osoby / noc s raňajkami

 

 

APARTMÁN

 
Komfortné  ubytovanie Vám môžeme poskytnúť aj v jednom zo štýlových apartmánov. Všetky disponujú možnosťou min. jednej prístelky. Rozloha apartmánov je 42 - 46 m2.
Počet izieb v hoteli: 19
 
Orientačná cena*: 213 € / 2 osoby / noc s raňajkami
 
Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené foto je ilustračné.
 

 

DOUBLE APARTMÁN

Luxusné a elegantné dvojspálňové a dvojpodlažné apartmány sú určené tým najnáročnejším. Apartmány v tejto kategórii prekvapia svojím dizajnovým a architektonickým spracovaním. Všetky disponujú možnosťou jednej prístelky. Rozloha apartmánov je 56 - 96 m2.
Počet izieb v hoteli: 13

Orientačná cena*: 367 € / 4 osoby / noc s raňajkami

Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené foto je ilustračné.

 

 

 

 

 

*Uvedené ceny sú orientačné. V prípade záujmu Vám radi vypracujeme cenovú ponuku na mieru, stačí vyplniť náš formulár TU.

 

VIAC INFORMÁCIÍ A FOTOGRAFIÍ NÁJDETE NA WWW.PARTIZAN.SK