Outdoorové aktivity pre upevnenie súdržnosti | Kongres - Hotel Partizán ****
Online
rezervácia
+421 48 / 630 88 00
+421 48 / 630 88 15

Teambuilding
ROZĽAHLÝ AREÁL S MNOŽSTVOM AKTIVÍT

Teambuilding
HOTELOVÝ BIKE PARK S ATRAKCIAMI

Online
rezervácia

Areál HOTELA PARTIZÁN**** a jeho poloha uprostred krásnej prírody Nízkych Tatier ho predurčuje k organizácii úspešných teambuildingov.

Cyklopožičovňa
Priamo v hoteli si môžete zapožičať E-bikes a horské bicykle. Cyklotrate, mapy a bližšie info nájdete na www.cyklo.horehronie.sk
od 30 € / osoba / E.bike na max. 4 hodiny
Lukostreľba
Lukostreľba je jednou z najstarších ľudských činností a zároveň je to najstaršia strelecká aktivita. V súčasnosti populárny strelecký šport na celom svete. Je to životný štýl, skvelý šport, výborný koníček a spôsob ako príjemne tráviť voľný čas. Lukostreľba patrí vo svete k moderným a prestížnym športom, ktorému sa venuje čoraz viac ľudí . Lukostreľba s inštruktorom prebieha priamo v hotelovom parku. Pre túto aktivitu je potrebné overenie dostupnosti služby.
od 5,50 € / osoba / 30 min.
Člnkovanie na vodnej nádrži
V prípade záujmu je možné usporiadať preteky v člnkovaní na našej vodnej nádrži. Aktivitu je možné realizovať v mesiacoch APRÍL - JÚN a SEPTEMBER - OKTÓBER.
Na vyžiadanie
Rybačka s grill party
Obľúbenou teambuildingovou aktivitou je rybačka, ktorú organizujeme v mesiacoch APRÍL - JÚN a SEPTEMBER - OKTÓBER. Rybačka prebieha na vodnej nádrži, úlovky môžeme pre vás ugrilovať ihneď po vylovení alebo pripraviť na večeru v Tálskej Bašte.
Na vyžiadanie
Loptové hry
Súčasťou areálu sú aj dve trávnaté plochy vhodné na hru miniloptových hier alebo na iné aktivity podľa Vášho výberu. Zapožičanie športového náčinia ponúkame priamo v hoteli.
Na vyžiadanie
Kurty
Dva tenisové kurty sú súčasťou hotelového parku a nachádzajú sa v tesnej blízkosti hotela. Nezobrali ste si rakety? Nevadí, v hotelovej požičovni sú k dispozícii rakety a loptičky. Rezervácie na hotelovej recepcii. Tenisové kurty Hotela Partizán**** sú osvetlené, je možné hrať aj po zotmení.
od 5 € / hodina / kurt
Nordic Walking
Severská chôdza s paličkami v Nízkych Tatrách môže byť liekom na mnohé zdravotné ťažkosti. Čerstvý vzduch a blízkosť prírody dokáže niekedy zázraky. Voľba trasy je len na Vás, začať môžete priamo pred hotelom. A navyše - Nordic Walking palice Vám zapožičiame priamo v hoteli - v hotelovem požičovni športových potrieb v cene 6 € / deň. V niektorých pobytových balíčkoch máte ich zapožičanie grátis.
6 € / osoba / deň
MÝTO SKI & BIKE Hotela Partizán****
V lete prevádzkujeme v neďalekej obci Mýto pod Ďumbierom BIKE PARK. Vyskúšajte adrenalínový zážitok pri zjazde na jednej zo štyroch tratí rôznej obtiažnosti alebo sa zabavte pri sánkovaní na nafukovačke - SUMMER TUBINGU. Základy jazdy na downhill a enduro bikoch sa naučíte na skill trail a pump track. Priamo v stredisku je reštaurácia s terasou. Bikes, chrániče a prilby vám zapožičiame priamo v stredisku. Viac na www.kopeczabavy.sk
Cena od 15 € / osoba / deň
Ajax Farma HOTELA PARTIZÁN****
Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä tým, ktorí si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.
Cena od 15 € / 30 min. / osoba
Lanový park Tarzania a minigolf
Tarzania Tále sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry v tesnej blízkosti kúpaliska pri reštaurácii Tálska Bašta. V Tarzanii si svoje schopnosti a fyzickú kondíciu na modrej a červenej trase môže preveriť každý, kto meria aspoň 150 centimetrov. Bezpečnosť je samozrejme na prvom mieste. Pred vstupom do lanového parku absolvuje každý jednotlivec krátku inštruktáž, počas ktorej sa oboznámi so zapožičanou horolezeckou výstrojou a nacvičí si správne používanie istiacej techniky. Pri prekonávaní prekážok je každý návštevník istený pomocou oceľových lán, ktoré spoľahlivo zabránia riziku pádu a zranenia. Modrú trasu hravo zvládnu prejsť aj menej fyzicky zdatní návštevníci. Ako vidíte, niet sa čoho báť. Tarzania Tále je pre záujemcov otvorená celoročne, dokonca aj počas zimných mesiacov. Od OKTÓBERA do APRÍLA býva park v prevádzke iba na objednávku. MÁJ, JÚN, SEPTEMBER je lanový park otvorený len počas víkendov a sviatkov od 10:00 do 15:00 h. a na objednávku. Počas letných prázdnin (JÚL, AUGUST) je otvorené denne 9:30 - 18:00 h. Chceli by ste mať lanový park k dispozícii iba pre seba a svojich priateľov? V prípade záujmu o prenájom celého areálu parku pre kolektív spolu so zapožičaním výstroje a inštruktážou je potrebné kontaktovať hotelovú recepciu v minimálnom predstihu 3 dní. Súčasťou areálu je aj minigolfové ihrisko.
Na vyžiadanie
Golf
Gray Bear je prvé 18 – jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku. Ihrisko bolo otvorené 8. augusta 2002. Je situované v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry, v rekreačnom stredisku Tále s dobre vybudovanou infraštruktúrou. Golfové centrum sa rozlieha na ploche cca. 60 ha. Patrí spoločnosti Tále, a. s., viac info: https://www.golftale.sk/
Na vyžiadanie