Čo vás čaká pri organizovaní kongresu s Hotelom Partizán****? | Kongres - Hotel Partizán ****

Kongresy na profesionálnej úrovni

1

Aj keď našim aj vašim spoločným cieľom je, aby vaše podujatie prebehlo čo najúspešnejšie, čiastkových cieľov, ktoré si ako kongresový hotel stanovujeme, je oveľa viac.

Od návrhu po realizáciu

Pri organizácii kongresu stojíme pri vás od prvotných plánov až po výslednú realizáciu. Vy nám poviete svoje požiadavky, my pre vás vypracujeme najoptimálnejšie návrhy a riešenia.

Na začiatok postačí, ak sa zoznámite s ponukou nášho hotela v rámci kongresových možností. V prehľadnom predstavení našich priestorov nájdete najhlavnejšie informácie o jednotlivých kongresových miestnostiach, ktoré vám poslúžia pri vytvorení si predstavy o kapacitných možnostiach. Veľkorysé dispozície sál Hotela Partizán**** umožňujú usporiadať kongres od 10 ( Zimná záhrada) až do 500 účastníkov (Grand Tále). Na základe množstva očakávaných hostí pripravíme najoptimálnejšie sedenie pre váš kongres.

Profesionálny manažment konferencie

U nás vám nehrozia žiadne zmätky pri plánovaní kongresu, ani počas jeho priebehu. Samozrejmosťou je zabezpečenie ubytovania pre zúčastnených podľa vašich požiadaviek. Potrebujete pomôcť so zaistením dopravy? Ako kongresový hotel sa radi postaráme o prepravu vašich hostí, či už vám bude postačovať osobná doprava alebo budete potrebovať autobus.

Pred kongresom sa postaráme o registráciu a tiež o občerstvenie pre vašich hostí počas školenia. O výborný celkový dojem z kongresu sa taktiež pričiní náš tím špičkových kuchárov, vďaka ktorým si pochutnáte na neodolateľných špecialitách z cateringovej ponuky hotela.

Kvalitná technika je samozrejmosťou

Vďaka množstvu kongresov, ktoré sa u nás organizujú (250 – 300 kongresov ročne) sme získali cenné skúsenosti aj v oblasti technického zabezpečenia. Kvalitné ozvučenie, videoprojekcia a ostatné technické súčasti sú mnohokrát kľúčovými činiteľmi pre úspešné podujatie. Problémom nie sú ani špeciálne požiadavky pri organizácii kongresu, ako napríklad vystavovanie nadrozmerných predmetov.

Profesionálny tím v Hoteli Partizán**** sa jednoducho postará o všetky potrebné náležitosti a vy si kongres užijete bez akýchkoľvek starostí. Tešíme sa na ďalšie úspešné akcie a veríme, že s našimi službami pre kongresy budete spokojní rovnako, ako množstvo našich klientov.