Prečo je teambuilding v zimnom období ideálny? | Kongres - Hotel Partizán ****
Prečo je teambuilding v zimnom období ideálny?

Kongresový hotel Tatry - certifikát výnimočnosti

Aj keď väčšinou sme zvyknutí na letné firemné hry, teambuildingové aktivity v zime majú svoje nesporné výhody. Prečo ho vyskúšať a čo všetko môžete zažiť?

V zime máme menej pohybu. Poznáte to – dni sú kratšie a raz keď už sa dostanete z práce domov, málokedy sa vám chce vyjsť von. Firemný teambuilding v zime je preto výbornou príležitosťou ako si zašportovať, načerpať sily na čerstvom vzduchu.

Pohyb pomáha proti depresii a zníženej motivácii – mnohokrát sa firmy stretávajú s tým, že akonáhle nie je ideálne počasie a menej slnka, zamestnanci strácajú pracovné nasadenie a ich výkonnostná krivka klesá. 1 – 2  teambuildingové dni pomôžu firme vymaniť sa z každodennej rutiny zimných mesiacov.

Naučte sa využiť obdobie, ktoré je práve teraz – jarné a letné mesiace máme zafixované ako obdobie, kedy sa už „konečne dá niečo robiť von“. Pritom čakať na niečo, čoho príchod tak či tak neovplyvníme nemá zmysel. Zima ponúka mnoho druhov športového a zábavného vyžitia, stačí len, ak sa tomu nepoddáte a zapojíte kreatívne myslenie. Už pri vymýšľaní vhodných teambuildingových aktivít sa vám nálada určite zlepší!

Zažite s kolegami kopec zábavy počas zimy

V Hoteli Partizán**** nájdete mnoho spôsobov, ako si užiť zábavné aktivity pre firmy a taktiež relaxačné momenty, aj počas zimných mesiacov. Vybrať si môžete napríklad aj z našich zimných pobytových balíkov a užiť si parádny teambuilding s lyžovačkou! V našom Ski & Bike centre Mýto a s Hotelom Partizán**** vás čaká:

  • parádny svah, 4000 m zjazdoviek a 1 lanovka, ktorej sme počas tejto sezóny zrýchlili nástupnú plochu, aby ste nemuseli čakať v radoch a užili si lyžovačku naplno.
  • tohtoročná novinka – večerné lyžovanie. Zjazdovku za umelého osvetlenia a večernej atmosféry musíte jednoducho zažiť.
  • špeciality pre dobitie energie v reštaurácii pod svahom, pripravované pod taktovkou kuchárov Hotela Partizán****
  • SKI bus do strediska a naspäť priamo spred hotela v rámci pobytu
  • skvelá zimná atmosféra pre vaše teambuildingové aktivity: usporiadate súťaž o najlepšieho lyžiara, guľovačku v tímoch, alebo súťaž o najkrajší snehový výtvor? Fantázii sa medze nekladú!
  • len niekoľko metrov od Ski & Bike centra Mýto sa nachádza naša AJAX farma. Už ste zažili pohľad na zasneženú prírodu z konského chrbta? Vyberte sa spolu s kolegami medzi naše zvieratká a zažite niečo nové.
  • príjemne unavení a uzimení sa vrhnete rovno do horúcich sáun a víriviek. Neznie to úžasne? Počas vášho teambuildingu je vám plne k dispozícii naše Nature Wellness Centrum, kde si oddýchnete, zregenerujete sa po dni plnom športu a zábavy
  • aký by to bol teambuilding bez večernej zábavy? V rámci all inclusive pobytu pre vás v našom sport & night bare Limbus pripravíme skvelú párty s DJ a drinkami

Zimný teambuilding je skvelou príležitosťou ako vyskúšať niečo nové! Pozrite si naše kompletné teambuildingové balíčky, alebo nás kontaktujte a my vám vyskladáme balíček na mieru vašim požiadavkám!