Partizánsky checklist pre váš vianočný firemný večierok. Na čo netreba zabudnúť? | Kongres - Hotel Partizán ****
Partizánsky checklist pre váš vianočný firemný večierok. Na čo netreba zabudnúť?

Kongresový hotel Tatry - certifikát výnimočnosti

Každý rok chystajú naši eventoví manažéri vianočné párty a firemné večierky pre menšie aj väčšie firmy. Dnes sa s vami podelíme o niekoľko tipov pre váš vianočný firemný večierok, ktoré vám pomôžu pri usporiadaní eventu.

Miesto riešte s predstihom, alebo zvážte alternatívy

Samozrejme, že sa občas vyskytne situácia, kedy sa aj taká udalosť ako firemná akcia rieši na poslednú chvíľu. Ak si však chcete byť istí, že dátum, ktorý vám vyhovuje, budú mať vami vybrané zariadenia voľné, miesto je nutné zarezervovať aj 3 mesiace pred termínom. V prípade piatkových a sobotných akcií ešte skôr. Ak ste to tento rok už nestihli, bude potrebné zvážiť aj iné alternatívy počas týždňa.

V Hoteli Partizán**** si môžete vybrať z viacerých variant dní pre vašu koncoročnú firemnú akciu. Vybrané termíny pre firemný večierok v Partizáne sú ešte stále flexibilné, preto sa u nás s kolegami zabavíte v sobotu ale aj cez pracovný týždeň. Viac info o dostupných termínoch nájdete tu.

Určite si budget

Mnoho firiem svoje náklady na vianočný večierok odvodzuje podľa tých minuloročných. Nezabudnite však, že firma je živý organizmus. Preto mohlo počas roka dôjsť k mnohým zmenám - či už sa zvýšil počet zamestnancov, alebo sa na poslednom večierku zistilo, že niečoho nebolo dostatok. Budget by preto mal prejsť opätovnou revíziou aby bol prispôsobený aktuálnym podmienkam.

Náš tip: tento rok je pobyt Koncoročný večierok v Nízkych Tatrách plný zliav pre lepšie rozloženie vašich finančných možností. Do pobytového balíčka sme vám pribalili – 20 % zľavu na ubytovanie či – 50 % zľavu z prenájmu konferenčného priestoru na vyhodnotenie roka.

 

Určte si tému a dresscode

Tematické párty sa dostali do povedomia najmä v posledných rokoch a v Hoteli Partizán**** im taktiež hovoríme áno – z jednoduchého dôvodu. Akonáhle je určená téma akcie, je oveľa jednoduchšie doladiť k nej menu, dekorácie či hudbu. Téma vás bude sprevádzať celým večerom a takisto sa vám budú jednoduchšie kreovať nápady na program. Takisto pre účastníkov je oveľa jednoduchšie zladiť s témou svoje oblečenie.

Nezabudnite na program

Vytvoriť na firemnú párty program tak, aby sa pozdával každému je tým ťažšie, čím viac účastníkov čakáte. V prípade, že nechcete priebeh večera nechať na náhodu, určite odporúčame osloviť moderátora, ktorý vás postupne prevedie celým večerom. Vyhnete sa tak chaosu, stagnujúcej zábave a sedeniach v menších skupinkách. Inšpirujte sa našimi animátorskými nápadmi na váš firemný večierok a o zábavu budete mať zaručene postarané.

Organizujete firemný večierok na poslednú chvíľu? Dajte nám vedieť vaše požiadavky a naši eventoví manažéri pre vás zabezpečia akciu na vysokej úrovni.