4 tipy pre úspešný kongres | Kongres - Hotel Partizán ****
4 tipy pre úspešný kongres

4 tipy pre úspešný kongres

1

Zorganizovať úspešný kongres seminár či školenie je náročnou úlohou pre každého eventového manažéra. Viete, na čo by ste pri organizácii eventu väčšieho rozsahu nemali zabudnúť? 

Profesionálne služby

Neexistuje asi väčšia výhoda ako keď vám pri organizovaní kongresu vie pomôcť  a odborne poradiť personál, ktorý má s eventami dlhoročné skúsenosti. Ako kongresový hotel prinášame našim klientom vysokokvalitné služby, vďaka ktorým sa postaráme o bezchybný priebeh vašej konferencie. Váš kongres doladíme do posledného detailu – počínajúc registráciou vašich hostí, catering, až po prípadné zabezpečenie voľnočasových aktivít pre účastníkov kongresu.

Vyhovujúce priestory

Vhodný priestor je azda najdôležitejšou súčasťou organizovania kongresu. Mal by vám vyhovovať nielen kapacitne, ale aj po technickej stránke. V Hoteli Partizán**** máte na výber až z 11 kongresových miestností. Niektoré z nich sú prepojiteľné, a tak dávajú organizátorom väčší priestor pre vytvorenie optimálnych podmienok pre kongres.

Pred záväzným rezervovaním priestorov odporúčame informovať sa u prenajímateľa, akú techniku vám vie poskytnúť. Konferenčné priestory Hotela Partizán**** disponujú kompletným technickým vybavením. V prípade špeciálnych požiadaviek zabezpečíme pre vás externého dodávateľa.

Výhodou kongresových priestorov Hotela Partizán**** je tiež možnosť vystavovať aj nadrozmerné predmety, ako napr. automobily. Neváhajte nás preto osloviť s akoukoľvek požiadavkou.

Catering na úrovni

Občerstvenie počas a po konferencii pre vás a vašich obchodných partnerov patrí zas k tým príjemnejším stránkam kongresu. Pri výbere coffee breaku máte na výber až z 9 variácií menu, ktoré ulahodí aj náročnejším kongresovým hosťom. Vyhovuje vám viac trojchodové menu ako bufety? Spoľahnúť sa môžete na výborné gastronomické špeciality hotelovej Panorama Restaurant, Loveckej reštaurácie alebo Tálskej Bašty, ktorá vašich partnerov osloví úchvatným interiérom.

Voľnočasové aktivity

Pri výbere miesta pre váš kongres odporúčame zvážiť možnosti, ktoré so sebou prináša kongresový hotel a jeho okolie. Hotel Partizán**** ponúka nespočetné množstvo príležitostí ako stráviť voľný čas po kongrese, vďaka čomu vytvoríte nezabudnuteľnú bodku za seminárom či školením. Či už hľadáte profesionálne pripravený teambuildingový program, relax na čerstvom vzduchu alebo oddych vo wellness, ktoré vás dostane svojim interiérom a možnosťami, radi vám predstavíme všetky možnosti, ktoré náš hotel a jeho okolie ukrýva.