teambuiliding - na objednavku | Kongres - Hotel Partizán ****
Online
rezervácia
+421 48 / 630 88 00
+421 48 / 630 88 15

Teambuilding
Na objednávku

1

Pre všetkých, ktorí obľubujú netradičné aktivity a chcú svoj teambuilding posunúť o úroveň vyššie máme pripravenú bohatú ponuku tímových činností, na ktoré len tak nezabudnete. V Hoteli Partizán**** pre vás vieme zabezpečiť originálne zážitky na objednávku, od pozemných aktivít ako offroad 4x4 cez vodné športy ako splavovanie Hrona až po let balónom či helikoptérou.

Offroad 4x4
Dokonalé vzrušenie ponúka pravý Off roading, kde si splníte adrenalínový sen na terénnych vozoch 4x4, samozrejme v spoločnosti inštruktora a silného auta, aj podľa Vášho želania. Vhodné je zážitky doplniť s barbecue večerom, prípadne aktivity navzájom kombinovať. Aktivity sú dostupné od apríla do októbra.
Streľba
V ponuke nájdete širokú škálu ručných zbraní rôznych kaliborv aj automatických zbraní - od najmenších Škorpiónov, cez samopal vzor 58 až po ľahký guľomet. Ako bonus je možné vyskúšať streľbu z automatickej brokovnice. Ponúkame kompletný servis: inštruktora, zbraň, náboje. Nie je potrebné vlastniť zbrojný preukaz.Táto aktivita je dostupná od apríla do októbra a je určená záujemcom starším ako 18 rokov
Paintball
Taktika a presnosť všetko spojené v adrenalínovom ošiali, keď vám simulácia reálneho sveta vojakov v plnom nasadení nastaví latku vlastného prežitia, či tímovej úspešnosti. Ponúkame Vám kompletný servis, ktorý zahrňuje inštruktora, ochranný odev, automatickú zbraň a guličky. Vybrať si môžete z dvoch ihrísk – les alebo budova. Táto aktivita je dostupná od apríla do októbra a je určená záujemcom starším ako 18 rokov.
Zorbing
Zorb je priehľadná guľa zo špeciálneho PVC s priemerom viac, ako 3 metre a s hmotnosťou 90 kilogramov. Dovnútra vleziete tunelom, pripútate sa a potom sa už len gúľate a gúľate dolu svahom. Na konci tohto zážitku je bezpečné zastavenie vďaka protisvahu, špeciálnej sieti alebo vodnej hladine.