Prečo zorganizovať školenie alebo kongres v hotelovom rezorte? | Kongres - Hotel Partizán ****
Prečo zorganizovať školenie alebo kongres v hotelovom rezorte?

Kongresový hotel Tatry - certifikát výnimočnosti

V súčasnej dobe, keď sa celé dianie presunulo do virtuálneho sveta, sa aj vzdelávanie a meetingy konajú on-line. 
Je zrejmé, že po určitom čase epidémia pominie a my sa budeme môcť opäť vrátiť k normálnemu životu. 
Mnohí sa možno budú pýtať, prečo nepokračovať v on-line konferenciách a vzdelávaní, prečo sa vybrať na školenie do hotelového rezortu? 

Ponúkame pár postrehov, ktoré by mali presvedčiť HR manažérov a odbornú verejnosť o užitočnosti sociálneho kontaktu.

 

ATMOSFÉRA

Dôležitým faktorom, ktorý by mal podľa nás pri rozhodovaní pomôcť, je potreba zmeny prostredia. Home-office je síce fajn, pretože doma máme pohodu, nemusíme sa starať o zovňajšok a náš pracovný čas je flexibilný, avšak, chýbajúca osobná komunikácia zoči voči je nenahraditeľná. Komfort a pohoda, ktorý poskytuje hotelové zariadenie je na nezaplatenie. Štýlové hotelové izby s krásnym výhľadom na hory, starostlivosť o hostí a dobrá nálada - to sú faktory, ktoré spôsobia, že školenie či konferencia budú omnoho úspešnejšie. Spätná väzba je okamžitá a pravdivá, prednášajúci ihneď vidí, či zaujal, či jeho informácie padli na úrodnú pôdu, či pomôžu v napredovaní firmy. Dôležité je nielen moderné IT a audiovizuálne vybavenie kongresového centra ale aj jeho dizajn. V Hoteli Partizán**** nájdete aj niečo navyše - blízkosť prírody. Väčšina sál je s denným svetlom a výhľadom priamo na les, neprekážajú žiadne stĺpy. Kávu a koláčik z domácej cukrárne si vychutnáte v rozľahlom foyer alebo priamo na kongresovej terase s panoramatickým výhľadom na okolité horstvo, kde ticho hôr spríjemní spev vtáčikov a šum stromov.

ODDYCH PO ODBORNEJ ČASTI

Informácie sa ľahšie ukladajú, ak po celodennom sústredení doprajeme organizmu oddych. Prechádzka popri jazere v hotelovom parku alebo výlet na E-biku po interaktívnom lesnom chodníku dobije baterky každému z nás. Najobľúbenejší je však relax v Nature wellness center. Na troch podlažiach je možné si do sýtosti užiť v spoločnosti kolegov saunovanie, kúpanie a mentálny odpočinok na hojdacích ležadlách pri praskajúcom krbe. V prípade záujmu sú profesionálni maséri a terapeuti pripravení umocniť wellness zážitok pri telovom, tvárovom, balneo ošetrení alebo niektorom zo SPA rituálov.  

GASTRONOMICKÉ ZÁŽITKY

Posedenie pri dobrom jedle, pohári kvalitného vínka a zaujímavej debate je obohacujúce pre telo aj ducha. Výhodou Hotela Partizán**** je nielen ponuka troch gastronomických priestorov - Panorama Restaurant, Tálska Bašta a Lovecká reštaurácia s krbom ale najmä to, že ku každému priestoru prislúcha aj terasa. V prípade priaznivého počasia si hostia kongres rezortu Partizán užívajú jedlá a nápoje na terasách, na čerstvom vzduchu s výhľadom na hotelový park. V štýlovej reštaurácii Tálska Bašta prispeje k výnimočnému zážitku z firemného stretnutia ľudová hudba a delikatesy tradičnej kuchyne podávané moderným spôsobom. Pri ich príprave sú využívané suroviny z hotelovej farmy, med z vlastného včelstva a bylinky zo záhradky priamo pri Tálskej Bašte. Zážitkovú mozaiku dopĺňa luxusný Cognac, rum & cigar club a nočný bar Limbus, kde sú servírované aj polnočné občerstvenia, takže hostia sa zabávajú do skorých ranných hodín pri tanci a spoločensko-športových aktivitách.

POTREBA TEAMBUILDINGU

Toto obdobie nepraje budovaniu tímového ducha a zlepšovaniu atmosféry na pracovisku. Keď pominie, vďaka teambuildingom bude možné opäť stmeliť tím a opraviť, čo bolo érou home-officov a izolácií spôsobené. Kongres hotel Partizán**** je miestom pre originálne teambuildingy. Vďaka širokej ponuke outdoor aj indoor aktivít je možné vyskladať si program v každom ročnom období a za každého počasia. Súčasťou ponuky teambuildingových programov je napríklad jazdenie na koňoch na hotelovej Ajax farme a zjazdové bicyklovanie  a lyžovanie v Mýto ski & bike centre, ktoré patrí k hotelu. Kongres hotel Partizán**** spolupracuje aj s niekoľkými profesionálnymi agentúrami, takže si všetci klienti zaručene vyberú a vyskladajú program podľa svojich predstáv.

KLENOT NA JUHU CHOPKU

Klienti  z celého Slovenska to majú do Hotela Partizán**** na Táľoch blízko – nachádza sa totiž v srdci Slovenska. Kongresový rezort je na okraji lesa v pokojnom horskom prostredí. Patrí medzi špičku 4* zariadení na Slovensku. Celý koncept hotela sa nesie v duchu „hotel v lese, les v hoteli“. Kongresové služby poskytuje už niekoľko desiatok rokov, preto sa tu stretnete so skúsenými odborníkmi v poskytovaní hotelových služieb, ktorých nič neprekvapí a nepoznajú „nedá sa“. 

 

Spoľahnite sa na profesionálov a zorganizujte podujatie, na ktoré prídete ako kolegovia alebo obchodní partneri,

no odídete z neho ako priatelia.