Náš tip: koncoročný večierok v Nízkych Tatrách | Kongres - Hotel Partizán ****
Náš tip: koncoročný večierok v Nízkych Tatrách

Kongresový hotel Tatry - certifikát výnimočnosti

Prvé prípravy na koncoročné večierky už vo firmách prebiehajú. A čo vy, máte už miesto pre svoju firemnú párty? V Hoteli Partizán**** sme pre vás pripravili skvelú ponuku, vďaka ktorej sa zabavíte, oddýchnete si a oslávite úspešný koniec roka s kolegami ako sa patrí. Pozor! Voľné termíny sa rýchlo míňajú.

Firemný večierok pod vedením štvorhviezdičkového hotela

Ako si predstavujete úspešné zakončenie pracovného roka? Vidíte sa na luxusnej firemnej párty plnej lesku v peknom oblečení? Alebo by ste to radi roztočili na tematickom večierku podľa vlastného výberu? V Hoteli Partizán**** sa postaráme o všetko za vás, stačí ak nám poviete o svojich predstavách. Pre všetky firmy, ktoré si u nás zarezervujú termín vianočného večierka sme pripravili:

  • Zľavy na ubytovanie 20 % a zľavu na prenájom konferenčnej miestnosti podľa vlastného výberu až 50%
  • DJ alebo živá hudba gratis pri počte účastníkov od 50
  • Slávnostný večerný bufet v jednej z našich reštaurácií podľa vlastného výberu (Panorama Restaurant, Tálska Bašta, sport&night bar Limbus)
  • Večerná párty v sport&night bare Limbus kde to spoločne roztočíte na parkete s vlastným DJ a skvelými drinkmi od našich barmanov

Navštívte chrám relaxu – vitajte v Nature Wellness Centre

Po divokom večierku vám určite dobre padne pokojný deň, ktorý začnete výbornými raňajkami vo forme bufetov v našej Panorama Restaurant, kde vás taktiež čaká biokútik a čerstvé pokrmy pripravované našim majstrom kuchárom priamo pred hosťami. Deň využite na odpočinok, prechádzku na čerstvom vzduchu, alebo využite voľný vstup do nášho fitness v cene. Podvečer vás radi privítame v našom Nature Wellness centre, kde sa príjemne zrelaxujete v saunách, vírivých vaniach a v oddychových zónach.

Doprajte si odmenu za celoročnú prácu

Priznajte sa! Kedy naposledy ste si dopriali čas len pre seba? Zavítajte do nášho slnečného SPA, kde vám doprajeme prvotriednu starostlivosť prostredníctvom kozmetických a ozdravných procedúr. Vyberte si z množstva telových či tvárových ošetrení alebo si nechajte pripraviť uvoľňujúci bylinkový kúpeľ. Koncoročný večierok s kolegami tak môžete spojiť so zaslúženým oddychom bez výčitiek, že ste si dopriali čas pre seba.

Tím pracovníkov a manažment  HOTELA PARTIZÁN**** je pripravený zabezpečiť komplexne Vašu akciu na vysokej úrovni. Pošlite nám dopyt na rezervacie@partizan.sk a užite si koncoročný večierok v Nízkych Tatrách podľa vlastných predstáv!