Kongresy v Nízkych Tatrách | Kongresový Hotel Partizán****
Online
rezervácia
+421 48 / 630 88 00
+421 48 / 630 88 15

Naši klienti sú našimi priateľmi

1
Online
rezervácia

VÁŠ ÚSPEŠNÝ KONGRES V NÍZKYCH TATRÁCH

„ani tie najvyspelejšie komunikačné technológie nikdy nenahradia priamy dialóg a osobné stretnutia“

STRETNITE SA NA HORÁCH - WELLNESS & SKI TEAMBUILDING NA KOPCI ZÁBAVY smiley

 

Dovoľte nám pozvať Vás do Hotela Partizán**** v oblasti Tále, ktorá patrí do nádherného pohoria Nízkych Tatier.

Hotel Partizán**** je rodinný wellness & congress hotel vedený rodinou Kičovou. Už niekoľko desaťročí sme známi vysokou kvalitou poskytovaných služieb a patríme medzi najlepšie kongres hotely na Slovensku. Poskytujeme ideálne zázemie pre organizáciu úspešných konferencií, workshopov, teambuildingov a eventov. Dôkazom je množstvo výborne zvládnutých odborných alebo teambuildingových stretnutí, ktoré sme pre našich klientov zabezpečili. Medzi našich klientov patria najvýznamnejšie farmaceutické, automobilové, stavebné, developerské, finančné, chemické, potravinárske, hardvérové, softvérové spoločnosti ale aj subjekty verejnej správy. 

Zabezpečujeme kompletný catering pre oslavy či svadby, pripravíme vám event šitý na mieru, presne podľa vašich požiadaviek a očakávaní.
Záleží nám na tom, aby si naši hoteloví hostia mali možnosť naplno využiť svoj voľný čas, či už pasívnym alebo aktívnym oddychom. Interiér hotela rovnako ako okolité prostredie preto ponúka množstvo príležitostí pre športové a
zážitkové aktivity.

Ak hľadáte miesto pre zorganizovanie Vášho firemného stretnutia a máte záujem o bezproblémový, flexibilný, profesionálny prístup,
pobyt v Hoteli Partizán**** na Táľoch bude udalosťou, na ktorú Vy ani Vaši hostia len tak nezabudnete.

 

HOTEL V LESE, LES V HOTELI

Vo všetkých priestoroch Hotela Partizán**** je ústredným dizajnovým motívom koncept "Hotel v lese, les v hoteli" .Súčasťou hotela je štýlové kongresové centrum a nové NATURE Wellness Center (2255 m2), ktoré spĺňa všetky predpoklady moderného wellness zariadenia. Veľkou výhodou je tiež športovo-zábavné centrum a nočný bar Limbus. Poskytuje možnosti na výbornú zábavu v popoludňajších až nočných hodinách. Hostia majú možnosť využiť bowlingové dráhy, biliardy, stolný futbal, šípky, bohatú ponuku drinkov v štýlovom bare a spontánnu disko zábavu. Zaujímavou možnosťou trávenia voľného času pre tímy je športová hala (squash, volejbal, basketbal, stolný tenis). Gurmánov poteší výborná gastronómia v troch reštauráciach. Pre pracovné stretnutia je pripravený Cognac, Rum & Cigar club. Štýlové ubytovanie je samozrejmosťou nášho hotela. V rozľahlom areáli s prírodným kúpaliskom a blízkym golfovým ihriskom nájdete vynikajúce možnosti pre organizáciu teambuildingov.
 

HISTÓRIA

Hotel Partizán privítal svojich prvých návštevníkov už v roku 1961. V tomto období patril pod spoločnosť Interhotely Ružomberok. Od roku 1992 vlastní hotel rodina Kičová.

HOTEL PARTIZÁN ****  na čele s rodinou Kičovou chce vždy prekvapiť niečím novým. V roku 2002 prešla obnovou hotelová hala s recepciou, v roku 2006 bolo vybudované zábavné centrum Limbus a zážitková reštaurácia Tálska Bašta, ktorá vznikla na mieste pôvodnej vyhorenej koliby.

Dosiaľ najrozsiahlejšia bola dostavba priestorov v roku 2011. Pribudli nové izby a apartmány, kongresové centrum, wellness centrum na ploche 1760 m2 a rozšírila sa hotelová reštaurácia.

Rok 2015 bol opäť rokom prerábania a dostavby. Rozšírili sme existujúce wellness o časť Slnečné SPA, čím pribudlo nových  500m2 plochy.  Zvýšili sme ubytovací štandard prerobením 18 izieb v ubytovacej časti sever. Vznikol nový Cigar & cognac club a rozšírili sme reštauračnú kapacitu hotela. Naši klienti majú možnosť relaxovať pri pohľade na okolité horstvo a prírodu z novej panoramatickej terasy. Obľúbená reštaurácia Tálska Bašta  dostala novú kuchyňu vrátane najmodernejšej technológie a zázemia, do všetkých priestorov pribudla vzduchotechnika a ekologické vykurovanie prostredníctvom tepelného čerpadla.

Tešíme sa na Vašu návštevu, rodina Kičová a team HOTELA PARTIZÁN **** 

OCENENIA

 
Vďaka ponúkaným službám a najmä našim klientom sme získali v hodnotení TREND TOP HOTELY 2015 úspešné 4. - 5. miesto spomedzi všetkých hotelov na Slovensku.

Kvalitu nami poskytovaných služieb ocenili naši hostia na hodnotiacom portáli:

HolidayCheck známkou 5.5 / 6
Booking.com  známkou 9.0 / 10
TripAdvisor  známkou 4.6 /  5
Ďakujeme za dôveru a veríme, že úroveň našich služieb bude dosahovať najvyššie ohodnotenia.

VŠEOBECNÉ ZMLUVNÉ PODMIENKY

Prezrite si alebo stiahnite našu hotelovú brožúru.

Naši spokojní klienti