Teambulding - ŠPECIÁLNE V HOTELI PARTIZÁN **** | Kongres - Hotel Partizán ****
Online
rezervácia
+421 48 / 630 88 00
+421 48 / 630 88 15

Teambuilding
ŠPECIÁLNE V HOTELI PARTIZÁN ****

1

Obľubujete tematické príbehy alebo aktivity šité priamo na mieru? Zabezpečíme pre vás teambuilding, kde si môžete vyskúšať tímovú spoluprácu priamo v teréne. Je len na vás, či sa prenesiete do obdobia Zlatej horúčky a pokúsite sa zdolať všetky prekážky a nasledovať indície na ceste za pokladom, alebo radšej prežijete noc plnú nezabudnuteľnej atmosféry v Casine LasVegas. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade, ak máte vlastné požiadavky a predstavy o svojom teambuildingu.

Gazdovské hry
V rámci teambuildingových aktivít sme do ponuky zaradili čoraz obľúbenejšie Gazdovské hry. Môžete si tak na vlastnej koži vyskúšať práce našich predkov napr. kosenie, hrabanie sena, zber plodín, čistenie zvieratám, kálanie dreva, ukladanie šichtúňa, dojenie, zaháňanie alebo výroba syrov.
Kurz prežitia
Skvelá teambuildingová aktivita vhodná pre skupiny do 8 osôb. Môžete si vybrať z rôznych ukážok: ukážka prežitia skaut, ukážky zakladania ohňa, úpravy vody, postavenia prístrešku, prvá pomoc, orientácia prípadne kurzy sebaobrany: osobná obrana proti útočníkovi s puškou, pištoľou, s nožom alebo so sekerou.
Tímová práca - charakter
V tejto hre sa prejaví každý a ukážu sa jeho silne aj slabé stránky, ako sú vodcovstvo, odvaha, strach, povaha, slabosti i prednosti. V situáciách, ktoré ešte nikdy nezažili, ukážu kolegovia ako sa zachovajú alebo prispôsobia ostatným.
Zlatá horúčka
Tento program je pre všetky povahy a nemá žiadne vekové hranice. V priebehu celého príbehu budú tímy a ich členovia prekonávať rôzne úskalia, ako kedysi všetci naši predkovia, ktorých chytila Zlatá horúčka. Úskalia, ako hľadanie zlata, prekonanie rieky, domorodé pasce, lukostreľba, únos, oslobodenie, brodenie, či získavanie pozemku so zlatou žilou. Všetky prekážky, ktoré čakali na našich predkov, nás dostihnú.
Inšpirácia a chuť
Nájdite s nami novú chuť a inšpiráciu a získajte späť pracovné nasadenie. Zdolajte všetky nástrahy, vyzbierajte indície, rozlúštite ich a inšpirácia s chuťou je na svete. Tento teambuilding je určený pre menšie či väčšie skupiny.
Casino LasVegas
Zažite aj vy nezabudnuteľnú atmosféru pravého kasína a to kdekoľvek budete len chcieť. Profesionálni krupiéri, príjemná hudba, banka, zmenky, pokladňa, ruleta, BlackJack kocky a ďalšie hazardné hry pre tých najnáročnejších a vážených hostí.
Príbeh iba pre vás
Má vaša firma x-té výročie? Chceli by ste celý váš event smerovať do štýlu 70., 80., 90., rokov? Akákoľvek požiadavka pre nás nie je prekážkou a tak stačí napísať len základnú indíciu a váš teambuilding alebo event nastavíme len pre vás.