Pomôže vám teambuilding proti vyhoreniu? | Kongres - Hotel Partizán ****
Pomôže vám teambuilding proti vyhoreniu?

Kongresový hotel Tatry - certifikát výnimočnosti

Najmä počas jarných mesiacov sa stretávame s únavou a vyčerpanosťou, nielen v osobnom živote ale aj na pracovisku. Tento stav niekedy vyústi do pracovného vyhorenia, ktorý spoznáte podľa toho, že nemáte energiu ani chuť vykonávať bežnú pracovnú činnosť, nevidíte v nej zmysel a aj veci, ktoré vás predtým tešili považujete za vyčerpávajúce. Jednou z rád odborníkov je skúsiť vymeniť prostredie, prestať riešiť prácu a popracovať na kolegiálnych vzťahoch inde, ako v kancelárii, ktorá vám v tomto momente príde ako miesto, kde tráviť čas jednoducho nechcete.
Dovolenka s kolegami vám môže pomôcť
Aj keď si možno myslíte, že stráviť ďalšie dni s kolegami vám pri vyhorení rozhodne nepomôže, užiť si spoločný čas v duchu zábavy, relaxu a oddychu je niečo úplne iné, ako spolu pracovať na projektoch. Aj v tomto duchu sme pre vás pripravili jarnú firemnú lyžovačku s pestrým programom, vďaka ktorému:

  • Prídete na iné myšlienky a prevetráte si hlavu - v cene balíčka je SKI PASS do SKI & FUN centra mýto, kde si užijete lyžovačku, snehové hry, svieži horský vzduch a liečivé slnko. Okrem toho je SKI MÝTO známe svojimi pravidelnými zábavnými akciami, v ktorých nájdete spojenie hudby, zábavy, športu a dobrého jedla, vďaka čomu prídete na iné myšlienky.
  • Vypnete a zrelaxujete sa - počas celého pobytu je vám k dispozícii naše Nature Wellness Centrum, v ktorom si určite nájdete svoj obľúbený kútik, kde si oddýchnete. Či už sa rozhodnete zohriať v saune, zaplávať si alebo si len na chvíľu zavrieť oči pri zvukoch praskajúceho dreva v krbe, zaručene sa vaše myšlienky upokoja a vy začnete načerpávať stratenú silu. Navyše si môžete užiť skvelé procedúry v našom Slnečnom SPA, ktoré si v rámci balíčka Jarná firemná lyžovačka doprajete za zvýhodnené ceny.
  • Vyskúšate niečo nové - zážitky sú to, čo náš život spestruje a do bežného kolobehu vám prinesú podnety, ktoré vás nabijú energiou. V Hoteli Partizán**** sú podľa našich hostí zážitkom aj gurmánske špeciality, preto sa počas svojho pobytu môžete tešiť na výborné jedlá v Tálskej Bašte, Panorama restaurant či Loveckej reštaurácii. Vaše chuťové poháriky budú spievať blahom a dobré pocity pomôžu vyhnať depresiu a úzkosť.
  • Zmeníte prostredie - jedným z najlepších liekov na vyhorenie je zmena prostredia, v ktorom sa bežne nachádzate. Vďaka novému miestu sa budete na veci vedieť pozrieť s nadhľadom a odstupom. Jarná príroda na Táľoch, čerstvý vzduch a krásny interiér nášho hotela vás zaručene vytrhnú z nervozity a napätia.
  • Prehĺbite vzťahy - je jasné, že mnoho problémov nevyriešite pri krátkej kávovej prestávke v práci. Ak sa však spoločne s kolegami dostanete na iné miesto, kde sa môžete v pokoji porozprávať, lepšie sa spoznať a uvoľniť, pomôže to nielen vašim vzájomným vzťahom ale aj vám.  Zistíte, že aj v práci máte priateľov a po spoločne strávenom čase sa vám do nej bude vracať určite ľahšie.

Určite vyskúšajte: teambuildingový balík Jarná firemná lyžovačka