Novinka v hoteli: špičkové technológie pre váš kongres | Kongres - Hotel Partizán ****

Novinka v hoteli: špičkové technológie pre váš kongres

1

Už niekoľko desaťročí sme známi vysokou kvalitou poskytovaných služieb a patríme medzi najlepšie kongres hotely na Slovensku. Ako kongresový hotel ročne hostíme 250 – 300 menších či väčších kongresov. Ohlasy a požiadavky našich klientov nás neustále posúvajú vpred a preto sme sa tento rok zamerali na prínos inovatívnych riešení aj v oblasti technického zabezpečenia pre kongresy.

Jediná technológia svojho druhu na Slovensku

AJ keď sa kongres skladá z mnohých súčastí, jedna, ktorá musí fungovať na 100% je technika. Ak je navyše moderná a intuitívna, uľahčuje tým prácu klientom, zrýchľuje procesy a prispieva k celkovému dojmu z kongresu. Od marca 2019 sa preto v Hoteli Partizán**** môžete tešiť na:

  • Šikovnú automatizáciu obsluhy techniky - hostia majú v každej sále kongresového centra k dispozícii iPad, v ktorom je špeciálny softvér. Pomocou neho si môžu sami nastavovať – projekciu, pri stlačení tlačidla projekcia sa spustí projektor na výťahu, automaticky sa zapne a zroluje sa plátno. Projekciu z projektorov je možné pustiť na všetky plátna naraz alebo rozdeliť po miestnostiach. Klient tiež vie ovládať žalúzie a tienenie v sále a rovnako aj upraviť intenzitu zvuku a svetiel.
  • Nové ozvučenie s multifunkčnými možnosťami - vo všetkých sálach a taktiež vo Foyer sme zabezpečili nové reproduktory. Zvuk je tak možné pustiť do všetkých priestorov alebo individuálne.

Celý systém je koncipovaný tak, aby ste si jednoducho vedeli nastaviť všetko potrebné, podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Našich zamestnancov sme samozrejme podrobne zaučili do nových technológií a tak máte počas celého kongresu za sebou tím skúsených odborníkov, ktorí sú pripravení pomôcť vám
s každou požiadavkou.

Menšími úpravami prešli aj samotné kongresové miestnosti, ktoré s príchodom nového roka nabrali pod našimi rukami nový dych. Kompletnou revíziou prešlo osvetlenie, steny priestorov boli vymaľované. Takisto sme vymenili monitory za väčšie, aby sa prezentácia našich hostí dostala ešte vyššiu úroveň.

Váš úspešný kongres – naša spokojnosť

Aby ste so svojim kongresom mali čo najmenej starostí, stojíme pri vás od úplného začiatku. V prípade, že máte s kongresmi menej skúseností, poradíme vám a nasmerujeme vás pri výbere z možností, ktoré náš hotel ponúka. Záleží nám na tom, aby bola vaša akcia vyladená do najmenších detailov. Aj preto pred organizáciou kongresu ponúkame nadštandardné služby, vďaka ktorým:

  • vás zoznámime s celým hotelom, nahliadnete do izieb a predstavíme vám celý areál, aby ste nasali skutočnú atmosféru hotela
  • prevedieme vás kongresovými sálami a predstavíme vám ich možnosti v rámci technického zabezpečenia a prepojenia s inými sálami
  • pozveme vás na ochutnávku jedál a vy si tak  budete môcť vybrať pre váš kongres občerstvenie podľa vlastných požiadaviek
  • podrobne s vami prekonzultujeme vaše predstavy a možnosti a pripravíme ponuku, s ktorou budete spokojní
  • pridelíme vám eventového manažéra, ktorý sa bude počas príprav aj samotnej akcie venovať len vám a vášmu kongresu

Pre podrobnejšie informácie o kongresoch nás neváhajte kontaktovať na rezervacie@partizan.sk.