Novinka pre firmy: balíčky, medzi ktorými si vyberie každý | Kongres - Hotel Partizán ****

Balíčky, medzi ktorými si vyberie každý
Novinka pre firmy

1

Firemní klienti, ktorí prichádzajú do Hotela Partizán**** na školenie, biznis stretnutia či teambuilding majú rôzne požiadavky na ubytovanie, program a služby, ktoré ponúkame. Aj vďaka vašim ohlasom sme do ponuky zaradili flexibilný zvýhodnený firemný balíček. Balíček ponúka tri varianty rozdelené podľa náročnosti požiadaviek a cenovej hladiny, do ktorú potrebujete pri organizácii firemnej udalosti dodržať.

BASIC POBYT pre nižší firemný rozpočet

Ak nemáte na svoj firemný pobyt vyhradený vysoký budget BASIC POBYT naplní vaše očakávania v pomere služieb a cien. Jeho základ tvorí ubytovanie v izbách typu Business a bohaté raňajky formou bufetových stolov s bio kútikom v našej Panorama Restaurant. Súčasťou balíčka je prenájom konferenčnej sály podľa počtu osôb s audiovizuálnou technikou a zabezpečenie coffebreaku. Počas poobedných a večerných hodín vás radi privítame v našom Nature Wellness Centre, kde sa príjemne osviežite, zrelaxujete a oddýchnete si v saunách či vírivkách, samozrejme v cene pobytu.

BUSINESS POBYT – okúste zážitkovú Tálsku Baštu

Keďže klienti si dlhodobo pochvaľujú prostredie a pokrmy Tálskej Bašty, do Business pobytu sme popri výhodách pobytu BASIC zahrnuli trojchodové gurmánske menu v tejto obľúbenej exteriérovej reštaurácii Hotela Partizán****. Tálska bašta vás očarí svojim detailne prepracovaným interiérom. Okúsite tu voňavé špeciality domácej kuchyne pripravované z čerstvých lokálnych surovín, dochutené bylinkami z našej záhradky. Gurmánske grilované pochúťky sú pripravované priamo pred očami hostí, pod medeným sopúchom na drevenom uhlí. Tálska  Bašta je jednoducho raj všetkých gurmánov, preto ak aj počas kongresu hostíte náročnejších hostí, túto variantu vám jednoznačne odporúčame.

Náš tip: prečítajte si o Tálskej Bašte v rozhovore s riaditeľom Hotela Partizán**** - Ing. Michalom Kičom.

ALL INCLUSIVE POBYT – nadštandardné riešenie pre náročných klientov

V prípade, že popri svojej firemnej akcii očakávate nadštandardné služby, ALL INCLUSIVE POBYT je pre vás ako ušitý. Pri príchode vás privítame welcome drinkom a tešiť sa môžete aj na plnú penziu, v rámci ktorej si na obede pochutnáte v Panorama restaurant a na večeri v Tálskej Bašte. O atmosféru sa postará živá ľudová hudba. V cene balíčka sa môžete tešiť na dobrodružstvá v exteriérovej časti hotela počas teambuildingových aktivít a samozrejmosťou je vstup do Nature Wellness Centra. Všetci tímoví hráči majú navyše k dispozícii naše fitness centrum s najnovším technickým vybavením a športovú halu, ktorá je ako stvorená na akýkoľvek indoorový šport. Vo večerných hodinách pre vás pripravíme nezabudnuteľnú zábavu v Sport&night bare Limbus. O neopakovateľný večer sa postará DJ spolu s barmanmi, ktorí pre vás pripravia lahodné miešané alko a nealko nápoje.

 

Spoznajte všetky výhody flexi firemného balíčka!